Колишній прем'єр-міністр Лівії перейшов на бік повстанців

В минулому найближчий соратник Муаммара Каддафі перейшов до повстанців.

Колишній прем'єр-міністр Лівії Абдель Салям Джаллуд знаходиться на території, контрольованій повстанцями, повідомляє Agence France-Presse з посиланням на високопоставленого представника Національної перехідної ради (НПР), який побажав залишитися неназваним. За словами співрозмовника агентства, Джаллуд і члени його сім'ї в п'ятницю, 19 серпня, прибули з Тріполі в місто Зінтан, що розташоване в 150 кілометрах на південний схід від столиці Лівії.

У свою чергу представник лівійських повстанців полковник Ахмед Бані підтвердив, що екс-прем'єр Лівії перейшов на бік повстанців, проте не став говорити, в якому населеному пункті він знаходиться, пославшись на вимоги безпеки.

Абдель Салям Джаллуд був одним з найближчих соратників Муаммара Каддафі. З майбутнім лідером Джамахірії вони познайомилися ще під час навчання в школі, а потім разом вчилися у військовій академії. Джаллуд входив до групи офіцерів, які вчинили в 1969 році військовий переворот, в результаті якого до влади в Лівії прийшов Муаммар Каддафі.

У 1972-1977 роках обіймав Джаллуд пост прем'єр-міністра Лівії. До початку 1990-х років Джаллуд вважався одним з найвпливовіших членів керівництва Лівії. Однак в 1993 році він покинув всі державні і політичні посади. За неофіційними даними, у Джаллуда виникли розбіжності з Муаммаром Каддафі, і колишній прем'єр був поміщений під домашній арешт.

Читайте також:

Каддафі хворий і готовий залишити Лівію

Каддафі назвав повстанців "щурами і колонізаторами"

Лівійське ТБ показало сина Каддафі, якого повстанці оголосили убитим

МЗС Франції: НАТО недооцінила здатність сил Каддафі до опору

Франція віддала лівійським повстанцям мільйони Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: