Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній президент Зімбабве отримає $10 млн компенсації та довічну зарплату

Роберт Мугабе також щомісяця отримуватиме $150 000.

Екс-президент Зімбабве Роберт Мугабе отримає кілька мільйонів доларів компенсації та до кінця життя буде забезпечений президентською заробітною платою, пише The Guardian.

Як зазначається, усі ці виплати пов’язані із угодою про відхід з поста президента, що також передбачає наділення Мугабе юридичним імунітетом.

Тому колишній президент отримає з бюджету близько $10 млн. Окрім того, він продовжить отримувати зарплату президента, що складає $150 000 щомісяця. І так до кінця життя.

Видання також повідомляє, що певні виплати призначено і дружині Мугабе Грейс. Однак суми не уточнюються. 

Нагадаємо, що колишній президент очолював Зімбабве протягом останніх 37 років. Подейкують, що реальну владу мала його 52-річна жінка Грейс. Мугабе почав влаштовувати чистки у державному апараті задля утримання влади, однак після звільнення з посади колишнього віце-президента Мнангагви, знаного за прізвиськом "Крокодил", сам прирік себе на кінець політичної діяльності, у всякому разі в ролі очільника держави. 

А тим часом у Зімбабве колишній віце-президент Еммерсон Мнангагва вже склав присягу президента країни. На церемонії на стадіоні у столиці Хараре були присутні тисячі прихильників новоспеченого глави держави. 

ВідеоНовим президентом Зімбабве став 75-річний Еммерсон Мнангагва

Залиште свій коментар

Вибір редакції