Колишній соратник "кухаря Путіна" розповів ЗМІ про діяльність "фабрики тролів" та провокації із тарганами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Михайлов згадав, що першою його акцією було інсценування отруєння на фуршеті в Санкт-Петербурзі в 2012 році.

Андрій Михайлов, колишній соратник бізнесмена Євгена Пригожина, якого називають "кухарем Путіна", розповів про створення "фабрики тролів" та провокації проти конкурентів Пригожина і журналістів.

Михайлов в інтерв'ю виданню "Новая газета" пояснив, що вирішив поговорити зі ЗМІ, щоб не залишилилась непокараною його "поїздка в ліс" - за його словами, у 2017 році його викрали і побили люди, пов'язані з Пригожиним.

Михайлов стояв біля витоків медіаімперії "кухаря Путіна», - пише видання.

Колишній соратник Пригожина розповів, що почав працювати на нього у 2012 році.

Через деякий час Михайлову запропонували зайнятися розвитком проектів, пов'язаних із ЗМІ, та потім познайомили з Пригожиним.

Як пояснює видання, значну частину гучних акцій співробітників Пригожина організували за його особистою вимогою.

Михайлов згадав, що першою його акцією було інсценування отруєння на фуршеті в Санкт-Петербурзі в 2012 році.

За допомогою інсценування планували зіпсувати репутацію компанії конкурента Пригожина і, таким чином, зірвати їй контракт на обслуговування великого заходу.

Михайлов і його знайомий Сергій Соловйов, який пізніше брав участь в декількох подібних акціях. Михайлов розповів про провокації у лікарнях і поліклініках Самари. Він організував провокації за допомогою тарганів, щоб допомогти Пригожину отримати контракти на поставку туди їжі.

Також він брав участь у запуску проектів Пригожина, пов'язаних з провокаціями в ЗМІ. Він, зокрема, організовував акції, після яких підконтрольні "кухарю Путіна" видання писали про продажність журналістів.

Були організовані провокації проти поета і письменника Дмитра Бикова, журналу Forbes та інформаційного агентства "РИА Новости".

На його думку, створення "фабрики тролів", яку у США в 2018 році звинуватили у втручанні в вибори, було ідеєю "безпосередньо Євгена Вікторовича Пригожина".

Для моніторингу соцмереж нібито використовувалися продукти компанії Ігоря Ашманова.

Колишній соратник "кухаря Путіна" згадав й інші акції, організовані людьми, близькими до Пригожина, у тому числі інсценування ДТП за участю власниці клініки "Дента-Л" Олени Черевко (у неї була сварка за нерухомість з Пригожиним - ред) і побиття блогера в Сочі.

"Новая газета» переконує, що слова Михайлова підтверджуються як даними з відкритих джерел, так і наданими їм матеріалами.

Нагадаємо, що раніше "кухар Путіна" відхрестився від "фабрики тролів" та заперечив втручання у вибори в США

Відео Атаку російських найманців на американських союзників у Сирії планував кухар Путіна

Американці перехопили переговори Євгена Пригожина із сирійськими військовими та чиновниками. Він обіцяв хороший сюрприз для Башара Асада і додаткові гроші за роботу, крім того казав, дістав зелене світло від одного з російських міністрів. Також минулого тижня Сполучені Штати офіційно звинуватили Пригожина у втручанні в американські вибори.

Атаку російських найманців на американських союзників у Сирії планував кухар Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції