Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишнього президента Бразилії ув’язнять на 12 років через корупцію

Він все ще має велику популярність у населення.

Верховний суд Бразилії ухвалив взяття під варту колишнього президента країни Луїса Інасіу Лулу да Силву.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Лулі не вдалось відстрочити виконання вироку: його засудили на 12 років за звинуваченням у корупції. Винесена нині постанова означає, що екс-президента можуть заарештувати вже найближчими днями.

Ухваленню цього рішення передували 10-годинні суперечки в суді: п'ятеро суддів були за відстрочку вироку, а п'ятеро інших - проти. Вирішальним став голос голови суду Кармен Лусії. Вона заявила, що подібні відстрочення можуть призвести до безкарності.

Своєю чергою, Лула да Силва відкидає висунуті проти нього звинувачення. На його думку, судовий процес - це спроба не допустити його до президентських виборів 2018 року. Згідно з опитуваннями, Лула став би фаворитом на цих виборах.

Як зазначається, він керував Бразилією в 2003-2010 роках. За роки його правління Бразилія переживала економічний бум, уряд запустив програми боротьби з бідністю та підтримки сільськогосподарської реформи. Лула да Сілва має величезну популярність у частини населення. Бразильці розколоті у своєму ставленні до екс-президента, як і члени Верховного суду.

Нагадаємо, раніше да Силва був засуджений до 9,5 року в'язниці через корупцію, хабарі та відмивання грошей. Екс-президент Бразилії звинувачувався в отриманні квартири, розташованої на березі моря як хабара від будівельної компанії OAS.

ВідеоЕкс-президента Бразилії засудили до 9,5 років ув'язнення через корупцію


Залиште свій коментар

Вибір редакції