Колишнього президента Бразилії засудили до 9,5 років в'язниці за корупцію і квартиру біля моря

Да Сілва був президентом Бразилії з 2003 по 2010 роки.

Колишній президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва засудили до 9,5 років ув'язнення у справі про корупцію і відмивання грошей.

Про це повідомляє Associated Press.

У нього залишається можливість оскаржити рішення, до тих пір він буде залишатися на волі. Екс-президент Бразилії звинувачувався в отриманні квартири, розташованої на березі моря, в якості хабара від будівельної компанії OAS.

Про це стало відомо в рамках масштабного розслідування корупційного скандалу, в якому опинилася замішана частина бразильської політичної і бізнес-еліти.

Мова йде про розкрадання державної нафтової компанії Petrobras.

Да Сілва був президентом Бразилії з 2003 по 2010 роки.

ВідеоУ Бразилії обурені корупцією люди підпалили та пошкодили урядові будівлі

Додамо, що раніше Верховний суд Бразилії відправив звинувачення проти президента Мішеля Темера до Конгресу.

Нагадаємо, що Мішель Темер приніс присягу президента Бразилії у вересні 2016 року, за дві години після винесення імпічменту своєї попередниці – Ділми Руссеф. В минулому соратник колишнього керівника держави, Темер пізніше перейшов в опозицію і ініціював її усунення Руссеф. Її звинуватили в приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджет країни під час її виборчої кампанії 2014 року. У квітні 2017 Бразилією прокотилася хвиля загальнонаціональних страйків на знак протесту проти заходів жорсткої економії президента Мішеля Темера.

Залиште свій коментар