Колишнього зятя Путіна допитали та заарештували його майно у Нідерландах - The Guardian

Колишнього зятя Путіна допитали та заарештували його майно у Нідерландах - The Guardian

У Нідерландах арештували земельну ділянку колишнього зятя Путіна

У чоловіка також відібрали ноутбук та мобільний телефон під час допиту.

Нілерландська прокуратура наклала арешт на ділянку землі площею 1432 квадратні метри неподалік Амстердама, що належить колишньому зятю президента РФ Володимира Путіна.

Про це пише видання The Guardian.

Повідомляється, що земельна ділянка в Дуйвендрехті належить Йорріту Фаассену, голландському бізнесменові, який був одружений з Марією Воронцовою, старшою донькою глави Кремля. Запис у земельному реєстрі Нідерландів свідчить про те, що ділянка була конфіскована за фінансові, економічні та екологічні правопорушення.

За словами Хелін Овер де Лінден, юристки та експертки з санкцій, конфіскація вказує на те, що Фаассен, ймовірно, стане об'єктом розслідування, хоча точна причина конфіскації не може бути встановлена ​​із загальнодоступних документів. Нідерландська прокуратура не коментувала причину конфіскації.

Видання пише, що Фаассена, який мешкає в Москві, допитали в голландському аеропорту Схіпхол. Передбачається, що він порушив запроваджені санкції. У нього конфіскували ноутбук та мобільний телефон. Фассен, як повідомляється, повернувся до Москви.

У матеріалі йдеться, що Фаассен одружився з Воронцовою 2008 року, але потім пара розлучилася. Земельна ділянка поруч з Амстердамом та її зв'язок із Фаассеном добре відомі громадськості. 

Повідомляється, що, хоча ділянка наразі порожня, 2021 року зареєстрований власник Фаассен подав заявку на дозвіл збудувати на землі будинок та шість невеликих офісних будівель.

Дочки Путіна  - Марія Воронцова і Катерина Тихонова - від квітня минулого року перебувають під санкціями Євросоюзу та США через війну Росії проти України. Представник російського президента Дмитро Пєсков заявив тоді, що Кремль обов’язково відповість на санкції проти дочок Путіна і "зробить це так, як вважатиме за необхідне".

Раніше ми писали, що молодшій дочці Володимира Путіна – Катерині Тихоновій – давно пророкують велику політичну роль. Ходять чутки, що Катерина може стати однією із головних претенденток на президентське крісло в РФ.

Про те, хто такі дочки "фюрера" Путіна і що про них відомо, читайте в новині.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація