Колишня глава МЗС Ізраїлю готова відповісти за війну в секторі Газа

Ципі Лівні не боїться арешту: вона готова постати перед британським судом і довести "правильність дій Ізраїлю" в секторі Газа.

Колишня глава МЗС Ізраїлю Ципі Лівні заявила, що вона готова постати перед британським судом і довести правоту своїх дій під час військової операції "Литий свинець" в секторі Газа.

"Я готова відповідати і розповісти про операцію в секторі Газа", - сказала Лівні. Вона додала, що війна була правильним рішенням, і вона готова пояснити це "всьому світу і будь-якому суду".

Політик додала, що ізраїльська армія проводить власне розслідування дій своїх солдатів. Нагадаємо, суд в Лондоні у грудні 2009 року видав ордер на арешт Ципі Лівні за звинуваченням у військових злочинах під час операції "Литий свинець". Пізніше ордер було відкликано, оскільки Лівні не знаходиться в межах юрисдикції британської влади.

Деталі звинувачення, яке збиралися пред'явити Лівні у Великобританії, досі невідомі, також не уточнюється, про які саме військові злочини йшлося.

Лівні була одним з ключових політиків під час військової операції в секторі Газа. Представники Палестинської автономії і правозахисні організації звинувачують Ізраїль у вбивстві під час бойових дій більше 1,4 тисяч людей.

Читайте також:

Британський дипломат: "fucking євреїв треба стерти з лиця Землі"

Ципі Лівні каже, що Ізраїль не веде війну проти Палестини

Ізраїль розпочав наземну операцію в секторі Газа

Ізраїль атакував Сектор Газа: вбито вже понад 200 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: