Колишня модель Playboy відмовилася від хіміотерапії і лікує рак коноплями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка вірить, що це її єдиний шанс на порятунок.

Колишня модель Playboy, у якої діагностували рак мозку, відмовилася від хіміотерапії і, як повідомляється, використовує олію коноплі.

34-річна Керрі Паркер сказала Daily Mirror, що вона почала використовувати олію після того, як у вересні лікарі повідомили їй про повернення хвороби.

Вона сказала, що медики "хотіли, щоб вона пройшла 10-12 курсів" хіміотерапії, це було її найкращим шансом на одужання, але їй сказали, що "ніхто з раком мозку не проходив повної кількості курсів".

Колишня Міс Сполучене Королівство, якій раніше видалили пухлину мозку, заявила, що "знає, що за використання конопель можна потрапити до в’язниці, але дійсно вірить, що це єдиний шанс на виживання".

Паркер сказала, що вона хоче, щоб її волосся не випадало - це поширений побічний ефект хіміотерапії - і не хоче, щоб її "обличчя "спалило" від променевої терапії", адже запускає модельну академію.

Модель також додала: "Канабіс допоміг багатьом іншим хворим на рак, я також готова вірити в це. Я не можу уявити, що будь-який суддя буде засуджувати дівчину за використання канабіса для порятунку її життя. Я ризикую, я готова до цього".

За статистикою ООН, у 2016 році близько 275 мільйонів людей, що становить приблизно 5,6 відсотка від світового населення у віці від 15 до 64 років, щонайменше один раз вживали наркотики. Найбільш поширеним наркотиком 2016 року був канабіс - як мінімум один раз його вживали 192 мільйони людей. Всього за 2006-2016 роки кількість людей, що вживають марихуану, зросла в світі на 16 відсотків. 

На початку року уряд Австралії легалізував експорт марихуани для медичних цілей. У державі заявили, що планують стати постачальником цього продукту номер один у світі. А влітку стало відомо, що від осені британські лікарі розпочнуть легально призначати хворим ліки з марихуани

ВідеоУ Грузії легалізували вживання марихуани

Таке рішення ухвалив Конституційний суд країни. У документі сказано, що відтепер її споживання є захищеним правом на вільний розвиток особистості. Спільний позов для скасування штрафів подали двоє політиків. Вони впевнені, що конопля може нанести шкоду безпосередньо тільки тим, хто її вживає. Тож, нехай вони самі несуть відповідальність за своє здоров'я.

У Грузії легалізували вживання марихуани

Залиште свій коментар

Вибір редакції