Колишня співробітниця Білого Дому розповіла, як Трамп прожував та проковтнув документ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Омароса Маніголт зі скандалом пішла від Трампа, а тепер випускає книгу.

Колишня співробітниця команди Дональда Трампа Омароса Маніголт-Ньюман, яка опікувалась зв'язками з громадськістю, написала викривну книгу про ексцентричного політика, яку невдовзі випустить в світ.

Омароса звільнилась у грудні минулого року, і стверджує, що з боку Трампа їй пропонувався викуп за мовчання. Начебто їй пропонували контракт "на співпрацю", за яким би їй платили 15 тисяч доларів щомісяця, а вона мала б приховувати інформацію, яка може нашкодити Трампу, його родині та віце-президенту Пенсу. Однак, каже жінка, вона не погодилась.

У своєму творі Маніголт називає Трампа "расистом і мерзотою", а також стверджує, що має плівки з записами доказів її слів. Видання Washington Post опублікувало цитати з книги. Зокрема, в ній описується епізод, як Трамп на очах у підлеглих їв документ.

"Я бачила, як він поклав до рота записку. Оскільки Трамп завжди був гермафобом (гермафобія – надмірний страх зараження небезпечними бактеріями), я була шокована, коли він прожував та проковтнув папірець. Мабуть, це було щось дуже важливе", - написала Маніголт-Ньюман в книзі.

Зазначимо, що Омароса знайома з Трампом понад десять років – вона брала участь одразу в двох його телешоу, у яких учасники змагались за престижну роботу. Тоді Маніголт зажила слави одного з "найстрашніших телезлодіїв всіх часів".

ВідеоТрамп планує створити військово-космічні сили

Віце-президент США Майк Пенс оголосив про плани вже до 2020 року створити новий рід військ – військово-космічні сили. Таке завдання Пентагону президент Трамп дав у середині червня. Ідею підтримав і міністр оборони. За словами віце-президента, супротивники Америки – такі як Росія і Китай – давно перетворили мирний космос на поле бою, тому США вимушені реагувати відповідно. 

Трамп планує створити військово-космічні сили

Вибір редакції