Колумбія дозволила громадянам вживати наркотики

Кожен повнолітній вільний у виборі способу життя без будь-якого втручання з боку держави.

Верховний суд Колумбії ухвалив 9 вересня постанову, згідно з якою зберігання невеликої кількості наркотиків для особистого споживання не є злочином.

"Споживання наркотиків викликає у людини наркозалежність, перетворюючи її на хворого, який має потребу в терапевтичному лікуванні, але не підлягає кримінальному покаранню або ув'язнення", - сказано в постанові.

Автори документа зазначають, що кожен повнолітній вільний у виборі способу життя без будь-якого втручання з боку держави.

Однак реалізація особистих прав індивіда не повинна завдавати шкоди іншим особам, повідомляє колумбійське радіо Caracol.

Таким чином, Верховний суд повністю виправдав затриманого чоловіка, у якого було вилучено 1,3 грама кокаїну.

Нагадаємо, 29 серпня Верховний суд іншої південноамериканської країни - Аргентини виключив зі списку кримінальних статтю за зберігання марихуани в невеликих розміру.

Таким чином суд виправдав п'ятьох юнаків, затриманих за підозрою в зберіганні марихуани. Суд звільнив підозрюваних і запропонував уряду посилити боротьбу з наркоторговцями, а також створити необхідні умови для ефективного лікування наркоманів.

Раніше вживання і зберігання марихуани і сигарет з її вмістом каралося в Аргентині позбавленням волі до двох років.

Ліберальне законодавство щодо людей, які вживають наркотики, діє, зокрема, в сусідніх Бразилії та Уругваї.

За офіційними даними, з початку року в Колумбії конфісковано близько 100 тонн кокаїну. Незважаючи на всі зусилля влади у боротьбі з наркомафією, а також виділені США з 2000 року понад 5 мільярдів доларів як допомога для викорінювання нелегальних плантацій коки в країні, Колумбія залишається світовим лідером у виробництві цього наркотику. Щорічно його виробляють тут не менше як 600 тонн.

Читатйте також:

Дитячі ліки від гіперактивності мають ті ж властивості, що й кокаїн

Чилієць намагався провезти кокаїн, заховавши його в гіпсі

В колі Red Bull знайшли кокаїн

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: