Колумбія попросить у ООН захисту від Венесуели

Президент Колумбії планує звернутися до міжнародних організацій у зв'язку з загрозою війни з боку Венесуели.

Президент Колумбії Альваро Урібе в неділю, 8 листопада, заявив, що його країна може звернутися за допомогою до Організації американських держав та Ради безпеки ООН. Урібе планує звернутися до міжнародних організацій у зв'язку з загрозою війни з боку Венесуели.

Про можливу війну президент Венесуели Уго Чавес заявив в неділю, 8 листопада, у своїй телепередачі "Алло, президент", Чавес сказав: "Давайте не будемо втрачати часу по шляху до нашої головної мети: готуватися до війни і допомагати людям готуватися до війни. Це обов'язок кожного з нас ". У той же час, президент Венесуели зазначив, що підготовка до війни - це найкращий спосіб її уникнути.

Заяви Чавеса були пов'язані із загостренням відносин між Венесуелою і Колумбією. Ці відносини зіпсувалися в черговий раз влітку 2009 року, коли Колумбія дозволила США використовувати свої військові бази. Венесуельський президент Уго Чавес тоді розцінив цей крок як підготовку до військової агресії проти своєї країни. У даний момент кордон між державами повністю закритий. Приводом для цього стало вбивство двох службовців Національної гвардії Венесуели, до якого, на думку влади країни, причетна Колумбія.

Альваро Урібе, у свою чергу, заявив, що його країна не планує ніяких агресивних дій по відношенню до інших держав і тим більше до своїх латиноамериканських сусідів. За його словами, єдиним приводом для співпраці колумбійської влади з американськими військовими є боротьба з наркоторгівлею в регіоні. Також Урібе запевнив, що уряд країни відкритий для "чесного діалогу" і готовий допомогти Венесуелі "краще зрозуміти міжнародні закони".

Читайте також:

США будують військові бази в Румунії та Болгарії

Під час параду в Еквадорі впав бойовий вертоліт

Бойовики розстріляли колумбійську футбольну команду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: