Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російську нацгвардію створили для боротьби  з "п'ятою колоною" - один з командирів

Російська нацгвардія займається боротьбою з революційними настроями.

Російську нацгвардію створили з метою боротьби з "п'ятою колоною" та "революційними бродіннями". Про це заявив глава управління Росгвардії Алтайського краю Олександр Мауль, повідомляє Meduza.

"Всі ви дивитеся телевізор, прекрасно бачите, що коїться, що є таке поняття, як "п'ята колона", ряд так званих громадських організацій, що фінансуються з-за кордону. Зараз революційні бродіння, на щастя, в Алтайському краї не проявляються так, як у федеральному центрі ", - заявив Мауль.

За словами командира нацгвардії, необхідна федеральна структура, яка стримувала б революційні пориви. Мауль стверджує, що зараз в єдиний кулак зібрані структури, які націлені на забезпечення громадського порядку.

Зазначається, що Росгвардія була створена на базі Внутрішніх військ МВС трохи більше ніж півроку тому. ЇЇ військові частини підпорядковуються безпосередньо президентові РФ та займаються "інформаційним протиборством".

Нагадаємо, раніше ЄС підтримав резолюцію проти російської пропаганди, в якій стверджується, що Росія фінансує опозиційні партії в країнах-членах ЄС, а також "використовує фактор двосторонніх міждержавних відносин для роз'єднання членів спільноти".

Залиште свій коментар

Вибір редакції