Комік не стане президентом

Популярний американський комік Стівен Колберт не зможе взяти участь у виборах президента США.

Популярний американський комік Стівен Колберт (Stephen Colbert) не зможе взяти участь в праймеріз в штаті Південна Кароліна, які проходять в рамках кампанії з виборів президента США.

Про те, що Колберт подав заявку на участь в попередніх виборах в штаті Південна Кароліна, стало відомо 31 жовтня. Проте 1 листопада регіональне відділення Демократичної партії заявку коміка відхилило. Не внесли коміка в списки для голосування на праймеріз і представники Республіканської партії.

Стівен Колберт
Стівен Колберт (Фото: theweeklydonut.org)
Демократи не стали пояснювати причину, з якої вони відмовили Колберту, хоча формально комік виконав усі умови, що пред'являються до кандидатів - вчасно надав заявку і вніс грошову заставу.

Республіканці, в свою чергу, мотивували свою відмову тим, що документи, підготовлені коміком, поступили до них на декілька годин пізніше крайнього терміну прийому заявок від потенційних кандидатів.

Колберт, оголошуючи про намір взяти участь в попередніх виборах в своєму рідному штаті Південна Кароліна, уточнював, що не збирається боротися за пост президента. За його словами, він вирішив виставити свою кандидатуру від обох партій-конкурентів для того, щоб "програти двічі". Не дивлячись на те, що Колберт всерйоз не претендував на Білий дім, його кампанія стала найкоротшою за всю історію проведення виборів президента США.

Стівен Колберт вважається одним з найвідоміших телевізійних коміків США, що працюють в жанрі політичної сатири.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: