Комісія з нацбезпеки США просить Обаму визнати зв`язок ісламу та тероризму

Фахівці з питань безпеки переконують Обаму, що ісламісти використовують мусульманські закони на шкоду Сполученим Штатам.

 Американська комісія експертів з питань національної безпеки закликала адміністрацію Барака Обами відмовитися від позиції, згідно з якою іслам не пов'язаний з тероризмом. На думку фахівців, адепти радикальних напрямків ісламу використовують мусульманські закони на шкоду Сполученим Штатам, пише The Washington Times.

До складу комісії під керівництвом відставного генерал-лейтенанта армії США Вільяма Бойкіна входять 19 екс-працівників силових структур. Видання відзначає, що комісія була сформована за зразком так званої "Команди B" у складі ЦРУ, чия оцінка ядерного потенціалу СРСР спричинила за собою нарощування озброєнь при Рейгані.

Спонсором доповіді виступив консервативний "Центр політики безпеки" під керівництвом Френка Геффні. На його думку, політика адміністрації Обами заснована на "невірному припущенні": Білий дім намагається не називати "Аль-Каїду" і подібні до неї угрупування "ісламістськими", щоб не зачепити почуття мусульман. "Але що якщо виявиться, що деякі з тих, кого шанує адміністрація Обами, насправді є прихильниками тієї ж самої тоталітарної ідеології та повстанського порядку денного, що і" Аль-Каїда ", з тією лише різницею, що роблять вони це за іфтар (вечірнім прийомом їжі під час Рамадана - прим. ред.) в Білому домі? " - Сказав Геффні.

З його точки зору, зусилля Обами щодо встановлення контакту з мусульманськими об'єднаннями, які просувають шаріат, - це "не політкоректність, а підпорядкування"; "нерозуміння ісламістської природи терористичної загрози", на його думку, накликає на США небезпеку нових терактів.

Шаріат в доповіді названо несумісною з конституцією США "тоталітарною-соціополітичною доктриною", яка хоч і володіє "духовними елементами", проте по суті є всеосяжним керівництвом до дії в економічній, соціальній, військовій, правовій та політичній сферах, мовиться в статті, на яку посилається InoPressa.

Експерти закликають "робити все можливе для надання підтримки власне ісламським помірним і реформістським течіям" і протистояти тим, хто домагається світового панування ісламу, причому діяти вони рекомендують "за тим же сценарієм, який використовувався проти ідеології і дій комуністів у ході холодної війни", переказує зміст доповіді газета.

Нагадаємо, 11 вересня в річницю терактів у США Обама виступив з промовою біля Пентагону, в будівлю якого у 2001 році врізався один з літаків. Він заявив, що Америка воює не з ісламом, а з "Аль-Каїдою", що спотворює цю релігію.

Проте американська громадськість виявилася далеко не настільки толерантною. Частина американців обурена наміром побудувати ісламський центр і мечеть недалеко від місця, де знаходилися зруйновані вежі-близнюки Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

А флоридський пастор Террі Джонс збирався провести символічний акт спалення Корану в пам'ять про жертви теракту. Цей план викликав різке засудження в середовищі політиків, проте 11 вересня в США все ж таки відбулося декілька наруг над священною книгою мусульман. У тому числі по примірнику Корану спалили два священика в Теннессі.

Читайте також:

США визнали пакистанських талібів терористами

США розширили таємні операції - від Африки до країн колишнього СРСР

Зовнішня розвідка України вийшла у світові лідери серед спецслужб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: