Комісія з'ясує долю радянських воїнів

Долю понад 500 тисяч радянських воїнів, зниклих безвісти в роки Другої світової війни, повинна встановити створена в Росії комісія.

Радянський воїн (Фото: www.s-cool.ru)
Сотні тисяч солдатів не повернулися додому з фронтів Другої світової, а їхні матері так і не дізналися про долю своїх синів. (Фото: www.s-cool.ru)
Долю понад 500 тисяч радянських воїнів, зниклих безвісти в роки Другої світової війни, повинна встановити створена в Росії міжвідомча комісія з військовополонених, повідомила у вівторок служба інформації Тилу Збройних сил (ВС) РФ.

"Новій комісії з військовополонених, інтернованих і зниклих безвісти належить встановити долі радянських воїнів, зниклих безвісти в роки другої світової війни (500-600 тисяч, за даними військово-меморіального центру Збройних сил РФ), в Афганістані (274 особи), Таджикистані (228), Кореї (більше 50), Північно-Кавказькому регіоні (більше 600), Анголі й Мозамбіку (16)", - йдеться в прес-релізі.

У зв'язку з цим у міжвідомчій комісії буде створено робочі групи "Друга світова війна", "Війна в Кореї", "Війна у В’єтнамі", "Холодна війна", "Кавказ".

До її складу від Міноборони РФ увійшли представники військово-меморіального центру ЗС РФ, Головного управління Генштабу ЗС РФ та Інституту військової історії, наголошено в повідомленні.

Крім того, в своїй роботі комісія тісно взаємодіятиме з Російським організаційним комітетом "Перемога", Комітетом солдатських матерів, громадською організацією "Ехо війни", міжрегіональною неполітичною організацією "Миротворча місія імені генерала Лебедя", Міжвідомчою координаційною радою з увічнення пам'яті загиблих захисників Вітчизни й іншими громадськими об'єднаннями.

Міжвідомчу комісію з військовополонених, інтернованих і зниклих безвісти затверджено указом президента РФ від 11 вересня 2007 року. Її головою призначено радника міністра оборони генерал-полковника Миколу Різника. Комісію створили з метою комплексного рішення питань, пов'язаних зі з'ясуванням доль громадян Російської Федерації, зниклих безвісти під час захисту інтересів держави, а також іноземних громадян, зниклих безвісти на території РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: