Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Конгресу США наблизив санкції проти РФ за "Північний потік-2"

У Палаті представників були одностайні щодо документу.

Комітет у закордонних справах Палати представників американського парламенту схвалив проект рішення щодо запровадження санкцій проти російських трубопровідних проектів. Документом передбачено обмеження на постачання технологій та обладнання, повідомляє голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

Щойно Комітет у закордонних справах Палати представників парламенту США одностайно підтримав законопроект про санкції на...

Опубліковано Andriy Kobolyev Середа, 26 червня 2019 р.

Українець наголосив на тому, що законопроект було підтримано одностайно, і подякував авторам документу та конгресменам, які проголосували за нього. "Рішення комітету – вагомий крок на шляху до прийняття санкцій. Зважаючи на одностайну підтримку ініціативи, очікуємо, що у липні законопроект схвалить Палата представників. Враховуючи, що за прийняття документа виступають представники як Республіканської, так і Демократичної партій, він має шанс бути проголосованим в Сенаті та підписаним президентом США вже у серпні", - поділився своїми міркуваннями представник "Нафтогазу".

Коболєв пояснив, що документ "з хірургічною точністю спрямований проти політичних газопровідних проектів Кремля і не зачіпає інших інтересів". На думку українця, спільні зусилля можеть зупинити реалізацію російських сценаріїв і запобігти шкоді міжнародній енергетичній безпеці.

Тим часом Росія вчергове висунула свої умови щодо збереження транзиту територією України. У "Нафтогазі" натомість готові розмовляти із сусідом лише мовою договорів і пояснюють, хочуть мати змогу позиватися, якщо "Газпром" не виконуватиме умов контрактів. Разом із тим, твердять, уже зараз почали підготовку до зими. Не відкидають - Росія може вкотре використати старий метод тиску - газову війну і Україна має бути до неї готова.

ВідеоУ США розглядають можливість упровадження санкції через "Північний потік-2"

Про бажання заблокувати будівництво російського газогону до Німеччини через Балтійське море Дональд Трамп заявив під час зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою в Білому домі. Утім, не став уточнювати, проти кого будуть скеровані ці санкції, і закликав Німеччину переглянути угоди з Росією.  

У США розглядають можливість упровадження санкції через "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції