Коморовсьий назвав головну причину Смоленської катастрофи

Польський президент назвав єдиною пнричиною, через яку розбиася літак Леха Качинського під Смоленськом - несприятливі погодні умови.

Президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що основною причиною Смоленської авіакатастрофи, у якій загинув Лех Качинський, були несприятливі погодні умови.

"У Смоленській катастрофі найважливішим було те, що посадка здійснювалася за поганої видимості, за таких умов взагалі не можна приземлятися. Усі інші причини - додаткові. Вони могли лише ускладнити ситуацію. Але погодні умови - це головна причина, і я б не радив шукати якихось екстранадзвичайних пояснень цієї катастрофі. На моє переконання, ця справа абсолютно проста", - заявив Коморовський.

Президент Польщі також повідомив, що має домовленість із російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим щодо організації на місці катастрофи постійних пам'ятних заходів.

"Це буде спільне паломництво родичів тих людей, які загинули. Можливо, участь у цих заходах братимуть не тільки дружини президентів Польщі і Росії, але й самі президенти двох країн", - сказав Броніслав Коморовський.

Він додав, що не виключає використання обставин Смоленської трагедії для політичної гри під час парламентської виборчої кампанії.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року під Смоленськом розбився літак Ту-154, на борту якого перебувало 96 осіб, включно з президентом Польщі Лехом Качинським.

Контрольована російським властями Міждержавна авіаційна комісія опосередковано називає причиною катастрофи помилку пілотів, котрі наважилися посадити літак в умовах сильного туману.

Низка експертів у Польщі називає можливою причиною трагедії неправильні дані, подані екіпажу літака диспетчером Смоленського летовища.

Водночас, брат-близнюк трагічно загиблого у квітні президента Польщі Леха Качинського Ярослав Качинський вважає співвідповідальними за Смоленську трагедію польську та російську владу, які організовували президентський візит.

Читайте також:

Ярослав Качинський не впевнений, що поховав саме свого брата

Польща відмовилася прийняти звіт Москви про авіакатастрофу під Смоленськом

Качинський припустив, що катастрофа під Смоленськом була підстроєна

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: