Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія друга Путіна заплатить за всіма рахунками форуму дочки господаря Кремля

Бюджет заходу під егідою "Інопрактики" суттєво збільшили.

Компанія "Роснефть" виступила єдиним фінансовим спонсором конгресу, організованого Московським держуніверситетом і фондом "Інопрактика" Катерини Тихонової, яку вважають дочкою Володимира Путіна.

Як повідомили телеканалу "Дождь" в "Інопрактиці", цьогоріч бюджет форуму був збільшений.

"Роснефть" сплатить всю організацію заходу в обмін на рекламні послуги в його рамках.

Конгрес влаштовують уже втретє. Цьогоріч склад учасників, серед яких члени уряду РФ, бізнесмени і глави держкорпорацій, буде істотно збільшено. Зокрема, очікується участь віце-прем'єра Ігоря Шувалова, заступника голови уряду РФ Аркадія Дворковича і помічника президента Росії Андрія Бєлоусова.

Раніше агентство Reuters повідомляло, що інтерес найбільшого бізнесу до фонду зумовлений тим, що Тихонова є дочкою президента. Сам Путін на прес—конференції на питання про їхню спорідненість сказав, що не коментує "питання, пов'язані з його родиною".

"Інопрактика" об'єднує Центр національного резерву МДУ і фонд "Національний інтелектуальний розвиток", який був заснований 2012 року Тихоновою, Іваном Климовим — тезкою її партнера з акробатичного рок-н-ролу, Наталею і Павлом Поповими. Зараз засновником фонду є безпосередньо МДУ, Тихонова — його гендиректором, а Попова — її заступником.

У 2015 році, за даними "СПАРК-Інтерфакс", фонд Тихонової отримав 425,3 мільйона рублів пожертвувань.

Також варто додати, що "Роснефть" очолює близький друг Путіна Ігор Сєчін. За даними ЗМІ, Сєчін познайомився з Путіним ще в 1980-х в мерії Санкт-Петербурга.

Залиште свій коментар

Вибір редакції