Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія з обслуговування обваленого мосту в Генуї може відновити його за півмільярда євро

Компанія висловила співчуття родинам загиблих.

Оператор аавтомобільного шляху, частиною якого є обвалений нещодавно міст у Генуї, обіцяє відновити його за 500 мільйонів євро. 

Про це повідомляє Reuters.

Компанія Autostrade per l’Italia висловила співчуття родинам загиблих під час обвалу мосту в італійській Генуї. Проте вибачень оператор автодороги просити не збирається, поки не буде результатів розслідування справи.

"Вибачення та відповідальність - це взаємопов'язані речі. Ви вибачаєтеся, якщо ви вважаєте, що відповідальними є саме ви", - сказав виконавчий директор компанії Джованні Кастелуччі.

Для відновлення мосту знадобиться близько 500 мільйонів євро. У цю суму також входять гроші на допомогу тим, кому довелося покинути домівки, розташовані під мостом. 

Для того, щоб збудувати новий міст з усіми вимогами міста, знадобиться близько восьми місяців.

Нагадаємо, 14 серпня близько 11:30 за місцевим часом стався обвал мосту Понте-Моранді (або віадуку Польчевера) в той час, коли ним рухались автомобілі. Обвалилась центральна частина споруди, яка перебувала на висоті 200 метрів над землею. В результаті обвалу під уламками опинились безліч автомобілів, загальна кількість жертв наразі становить 42 особи. До ліквідації трагедії італійці залучили багато техніки, 200 рятувальників, і десятки собак.

Залиште свій коментар

Вибір редакції