Компанію Google запросили до Держдуми РФ через "неправильне" зображення Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російські депутати вимагають вказувати півострів частиною Росії.

Очільник російської Державної Думи В’ячеслав Володін запропонував запросити компанію Google до парламенту через "неправильне" зображення на мапах анексованого Криму.

Про це він заявив під час пленарного засідання 24 січня, передає ТАСС.

"Якщо компанія Google бере і відображає на своїй мапі Крим як територію іншої країни, а сьогодні це територія Росії, то це порушення Конституції, порушення наших законів", - розповів Володін.

Він також зазначив, що "було б правильно" запросити компанію Google до комітету Держдуми з безпеки і після цього "ухвалювати рішення".

"У нас можливості з вами є, давайте їх використовувати", - підкреслив Володін.

Нагадаємо, Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії ("Роскомнагляд") готова ініціювати законодавчі зміни для того, щоб заблокувати в РФ пошукову систему Google. На початку грудня "Роскомнагляд" вже оштрафував компанію Google на 500 тисяч рублів за невиконання вимог стосовно фільтрування забороненого в Росії контенту.

Росія анексувала Кримський півострів у березні 2014 року, попередньо перекинувши туди "зелених чоловічків" - російських військових без розпізнавальних знаків, які захопили адмінустанови та заблокували українські військові частини. Під дулами автоматів було проведено псевдореферендум, на якому переважна більшість кримчан начебто висловилася за незалежність півострова і приєднання до складу Росії.

ВідеоРосійські окупанти добудували 60-кілометровий паркан на кордоні між Україною і Кримом

Незаконне загородження встановили в районі Перекопського перешийка. У російському ФСБ кажуть - звели його, аби захищатися від українських диверсійних груп. А ще - аби боротися з контрабандою зброї, тютюну та алкоголю. І завадити українцям перетинати кордон у побутових цілях.

Російські окупанти добудували 60-кілометровий паркан на кордоні між Україною і Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції