"Компанію" Сталіну на московських плакатах може скласти Берія

До Дня Перемоги у Москві виставлять стенди не тільки із зображеннями Сталіна, а також з портретами маршалів Радянського Союзу.

До 65-річниці Перемоги у Другій світовій війні в центрі Москви, окрім стендів із Йосипом Сталіним, розмістять дві галереї плакатів із зображеннями маршалів Радянського Союзу.

"Це буде і Жуков, і Рокоссовський", - розповів московського комітету реклами та інформації Володимир Макаров.

На провокаційне питання журналістів, чи можна буде виставити зображенням Лаврентія Берії, чиновник відповів: "У контексті історичних подій, ймовірно, буде виставлений і портрет Берії". Щоправда, він одразу обмовився, що точно стверджувати цього не може.

Макаров підкреслив, що серед 2 тисяч плакатів, присвячених учасникам війни, буде лише 10 із зображенням Сталіна. При цьому на деяких з них будуть зображені ключові моменти останніх днів війни, наприклад кадри з Тегеранської і Ялтинської конференцій, де Сталін стоїть поруч з Рузвельтом і Черчиллем.

"Ми що, повинні замазати зображення Сталіна? Ми не вестимемо боротьбу зі сталінізмом сталінським методом", - заявив Макаров. "Отже ми просто віддаємо дань історичній справедливості", - додав він.

"Сталінські" конструкції розміром 1 метр на 1,5 метра встановлять в основному там, де зазвичай зустрічаються ветерани в день Перемоги. "Жодної масштабної кампанії не буде", - заспокоїв представник міської влади.

Раніше повідомлення про плакати з портретом Сталіна викликали викликало обурення громадськості. Правозахисники пообіцяли в разі встановлення таких стендів вивести людей на масові акції протесту. Проти виступив і екс-лідер СРСР Михайло Горбачов. "Якщо стендами зі Сталіним заполонити Москву, це викличе, як мінімум, нерозуміння і здивування багатьох людей", - сказав він.

Читайте також:

Стенди зі Сталіним у Москві пообіцяли зробити "нейтральними"

До Дня Перемоги Москву прикрасять стенди зі Сталіним

Суд Києва визнав Сталіна винним у геноциді українців

Московському метро повернули ім'я Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: