Комплекс ПРО США перехопив аналог північнокорейської ракети

Балістична ракета, випущена з борту американського військово-транспортного літака С-17, була знищена прямим влученням протиракетного комплексу THAAD.

Американський комплекс, призначений для забезпечення протиракетної оборони на регіональному театрі військових дій THAAD, у вівторок здійснив перше успішне перехоплення навчальної балістичної ракети середнього радіусу дії над акваторією Тихого океану.

Про це повідомило Агентство ПРО Міноборони США, - пише Интерфакс.

Балістична ракета, випущена з борту американського військово-транспортного літака С-17, була знищена прямим влученням протиракетного комплексу THAAD, який призначений для ураження оперативно-тактичних ракет з дальністю стрільби до тисячі км і ракет середнього радіусу дії до 3,5 тис. км на висотах 40-150 км і відстанях до 200 км. Про район пуску ракети-перехоплювача не повідомляється. Ймовірно, що він був здійснений комплекс THAAD з островів Алеутській гряди на Алясці.

"Успішне випробування системи THAAD проти балістичних ракет середнього радіусу дії сприяє зміцненню оборонних можливостей від зростаючих ракетних загроз з боку Північної Кореї та інших країн в світі та підтриманню системи стримування", - йдеться в повідомленні Агентства.

Нагадаємо, у вівторок, 4 липня, КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може завдати удару в будь-якій точці світу". За випробуванням стежив лідер держави Кім Чен Ин.

Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км і летіла до мети 39 хвилин. Ракета впала в Японському морі.

На нього відреагував президент США Дональд Трамп, який висловив надію, що, зокрема, Китай посприяє закінчення цього нонсенсу назавжди і для всіх".

"КНДР тільки що запустила чергову ракету. Цьому хлопцю є чим зайнятися у житті?", - також написав Трамп в Twitter про лідера КНДР.

Фотогалерея Україна і КНДР: про що говорили Меркель і Трамп перед початком G20 (19 фото)

ВідеоВійськові США і Південної Кореї відповіли на ракетне випробування КНДР

Залиште свій коментар