Російські комуністи ініціюють відставку Путіна

Представник фракції звинуватив прем'єр-міністра у руйнації Союзу Росії з Білоруссю, "економічно і політично вигідного" і у занепаді збройних сил РФ.

КПРФ планує поставити в Державній думі Російської Федерації питання про відставку уряду.

Про це повідомив представник фракції російських комуністів Віктор Ілюхін.

"У нас є всі підстави для того, щоб відправити Путіна у відставку. До Путіну досить багато можна пред'явити претензій. Про те, що сьогодні руйнується Союз Росії з Білоруссю, економічно і політично вигідний. Це один момент", - заявив Ілюхін.

"Чому сьогодні російські збройні сили перебувають у занепаді? Хто посадив у крісло Міністра оборони Сердюкова, який абсолютно не має розуміння військових питань? Путін навів. Тобто ось цих моментів - їх досить багато. Я впевнений, що Геннадій Андрійович (Зюганов, - Ред.) скаже, що назріло питання про відставку уряду ", - зазначив Ілюхін.

Депутати фракції КПРФ бойкотували засідання парламенту на знак протесту проти порушень на регіональних виборах. Проте в середу, 21 жовтня, вони повернуться до роботи. Як заявив Зюганов, комуністи не мають наміру усуватися від обговорення проекту бюджету на найближчі три роки.

14 жовтня три опозиційні фракції - ЛДПР, "Справедлива Росія" і КПРФ - залишили засідання Держдуми РФ на знак протесту проти порушень на виборах 11 жовтня. Депутати від ЛДПР і "Справедливої Росії" відновили участь у роботі парламенту в минулу п'ятницю, 16 жовтня.

Що стосується комуністів, то вони вирішили не брати участі у засіданні. Секретар ЦК КПРФ з правових питань, депутат нижньої палати Вадим Соловйов заявив, що КПРФ буде відстежувати ситуацію і чекати чіткої відповіді на питання про те, коли відбудеться зустріч з президентом. Проте, раніше зазначалося, що комуністи можуть з'явитися в Держдумі 21 жовтня, коли буде обговорюватися проект федерального бюджету на 2010 рік.

Читайте також:

Держдума продовжила роботу після демаршу, але без комуністів

Російські депутати погодилися повернутися до Держдуми

Мєдвєдєв умовив Жириновського припинити протести

Бунт в російській Думі - депутати вимагають Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: