Комуністи не дадуть винести Леніна з Красної площі

Вшанувати пам'ять "вождя пролетаріату" 22 квітня на Красну площу Москви прийшли більше тисячі активістів Компартії.

Російські комуністи не допустять, щоб тіло Володимира Леніна було поховане в будь-якому іншому місці, окрім Красної площі. Про це заявив на день народження "вождя світового пролетаріату" лідер КПРФ Геннадій Зюганов.

"Кожен, хто поліз на Красну площу, отримає належну відсіч", - сказав Зюганов журналістам після покладання вінків та квітів до Мавзолею Леніна.

Вшанувати пам'ять вождя 22 квітня на Красну площу Москви прийшли більше тисячі активістів КПРФ та молодь, зокрема піонери.

139-а річниця з дня народження Володимира Ілліча вкотре відродила суперечки про його особу і значення в сучасному суспільстві. Російська православна церква висловилася за поховання Леніна, правозахисники запропонували провести судовий процес, щоб довести злочинність ленінського режиму.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський у властивому йому дусі заявив, що направив телеграму в МВС з вимогою заарештовувати всіх, хто покладатиме квіти до Мавзолею.

Тим часом акція із закликом винести тіло Леніна з Мавзолею так і не відбулася. Хресний хід навколо Кремля планували провести політики, музиканти і представники православної громадськості. Деяких учасників акції затримала міліція. Ті, хто залишився на волі, висловили свою позицію біля стін Держдуми Росії.

Читайте також:

В день народження Леніна РПЦ просить прибрати його з Мавзолею

На костюм Леніну немає грошей через кризу

У Петербурзі підірвали пам'ятник Леніну

Монархісти у костюмах мумій завітають до мавзолею Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: