Комуністи у Молдавії лякають кінцем світу, якщо за них не проголосують

Комуністична партія Молдавії скандально проводить передвиборчу агітацію.

Правляча в Молдавії Партія комуністів президента Володимира Вороніна лякає виборців кінцем світу, якщо вони не проголосують за неї на парламентських виборах 5 квітня.

Зокрема, секретар місцевої організації Партії комуністів комуни Речула району Келераш Ольга Лісник лякає селян кінцем світу, який наступить, якщо вони не проголосують на парламентських виборах за комуністів.

Багато мешканців селища Паркань, що входить до складу комуни, були шоковані подібними твердженнями і зажадали від місцевої влади припинити подібну агітацію. Мер комуни Георгій Тудоряну, який також є членом ПКРМ, пообіцяв, що спробує заспокоїти надмірну передвиборну активність Ольги Лісник.

Передвиборна кампанія молдавських комуністів вже встигла отримати відтінок скандальності. Зокрема, нещодавно сам глава Компартії, президент Володимир Воронін, агітуючи в Гагаузькій автономії, він виразив незадоволення виборцям у зв'язку з низькими результатами, одержаними комуністами на виборах в 2005 році, а також застеріг від підтримки інших партій, заявивши, що на такі бюлетені чекає "тю-тю".

Висловлюючись по окремих конкурентах, Воронін також порівняв мера Кишинева з Гарі Поттером і назвав його "дебілом".

Читайте також:

ВО "Свобода" добилася проведення дострокових виборів у Тернополі

БЮТ готує Черновецькому нові перевибори

Кім Чен Ір одноголосно переобраний в парламент КНДР. Явка – 100%

СП оскаржить у суді скасування виборів до Тернопільської облради
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: