Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Комусь у Росії не йметься". Лукашенко обурився "приватизацією" перемоги у Другій світовій

У російській пресі Білорусь звинувачують в "історичному сепаратизмі".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розкритикував спроби "приватизувати" перемогу у Другій світовій. Про це він заявив у Брестській фортеці, коментуючи появу матеріалів про те, що Білорусь "займається історичним сепаратизмом".

"Останнім часом я відстежую цю тенденцію, спостерігаю. З'являється все більше інформації саме на цю тему. Комусь не йметься, що дивно - в Росії, приватизувати цю Перемогу. Ніби не було на війні інших - білорусів, українців, грузинів, вірменів, таджиків, туркменів... Весь Радянський Союз воював. Загинули навіть не сотні і не тисячі, а сотні тисяч. Ми кожного третього скалічили і втратили. Вся Білорусь - це пам'ятник. Тисячі спалених сіл, ні в чому не винних людей, людей похилого віку, дітей", - цитує Лукашенка агентство БЕЛТА.

Нагадаємо, наприкінці травня Комітет державної безпеки Білорусі спіймав на хабарі у 200 тисяч доларів помічника президента країни Олександра Лукашенка, Сергія Ровнейко. За помічником президента стежили більше року після отримання інформації про неодноразові факти отримання ним хабарів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції