Конференцію ООН з клімату призупинили через конфлікт між учасниками

Конференцію у Копенгагені з проблем глобального потепління довелося призупинити на дві години через суперечності між багатими країнами та острівними державами.

Переговори на конференції ООН з клімату в Копенгагені були припинені на дві години через розбіжності.

Багаті країни, що розвиваються, не можуть домовитися з малими острівними державами. Цим і викликаний конфлікт.

На землі панує глобальне потепління. Треба різко знизити викиди парникових газів, в тому числі вуглекислоти та метану. Однак такі країни, як Саудівська Аравія і Кувейт виступають за збереження Кіотського протоколу. І хочуть по суті зняти з себе відповідальність за збільшення викидів.

У той час як острівні держави вимагають прийняти новий документ. Оскільки на їхню думку проект підсумкового угоди по клімату не відповідає їхнім інтересам, повідомив  представник екологічної організації Всесвітній фонд дикої природи Олексій Кокорин.

Зміст підсумкового документа став відомий напередодні, і це викликало гучний скандал. 9 грудня вибухнув ще один. Переговори довелося призупинити. Договір, який прирікає 80% жителів Землі на нові страждання, ми прийняти не можемо, сказав глава делегації Судану. Більше сотні країн третього світу також просять грошей на розвиток екологічно чистих технологій і виробництв, а також на покриття збитків через глобальне потепління.

Втім, навіть якщо в Копенгагені приймуть позитивні рішення, клімат швидко змінити не вдасться, вважають експерти. Конференція буде працювати ще 9 днів.

Як повідомлялося, конференція ООН з клімату поки що йде йому на шкоду. Німецькі журналісти підрахували, що проведення кліматичного саміту в Копенгагені потягло за собою додаткові викиди в атмосферу 40 тисяч тонн вуглекислого газу.

За найскромнішими підрахунками, на потреби конференції було віддруковано близько 8 млн листів паперу, на потреби гастрономів пішло 15 тонн картоплі, прокладено 1200 км. кабелю і одночасно зафіксовано до 80 тисяч телефонних переговорів.

Читайте також:

Кліматичний саміт спричинив викиди в атмосферу 40 тисяч тонн вуглецю

ООН боротиметься з потеплінням безкоштовними презервативами

У Британії 20 екологів влаштували акцію протесту на даху парламенту

Кліматологи пророкують планеті глобальне похолодання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: