Конфлікт Грузії та Південної Осетії загострюється

Сьогодні в зоні грузинсько-осетинського конфлікту відбулися перестрілки. Наразі вони припинилися, проте невідомо, чи надовго.

Цхінвалі
Архів
Сьогодні було обстріляне місто Цхінвалі. (Фото: civil.ge)

У зоні грузинсько-осетинського конфлікту сьогодні відбулася перестрілка. Як передає радіостанція "Ехо Москви", з грузинського боку біли обстріляні житлові квартали Цхінвалі, з осетинського вогонь був направлений у бік села Хеіті і Великої Ліахвської ущелини. 

За деякими даними, обстріляні були й пости російських миротворців.

Як повідомляє телеканал "Вісті 24", всі силові структури Південної Осетії були приведені в повну бойову готовність. На місце, де був зафіксований обстріл, виїхали миротворці та група моніторингу. 

Блокпост
Архів
Ситуація в зоні грузинсько-осетинського конфлікту залишається нестабільною. (Фото: civil.ge)

Як повідомляють "РИА Новости", наразі ситуація в зоні конфлікту відносно стабілізувалася. О 15:00 за місцевим часом (13:00 за Києвом) там припинилися перестрілки, повідомило агентство "Новости-Грузия". 

Також є інформація про постраждалих від перестрілок мирних людей. В результаті розриву снаряда у дворі власного будинку був поранений 17-річний житель грузинського села Тамарашені Вахтанг Гоглідзе. 

Йому була зроблена термінова операція, в даний час постраждалий знаходиться в лікарні міста Горі. За словами лікарів, стан пораненого стабілізувався, але залишається важким.

Відповідно до останніх заяв предстаників осетинської сторони, при обстрілі грузинською стороною північної частини Цхінвалі було поранено двох місцевих жителів. 

Про це "РИА Новости" повідомила представниця комітету інформації та друку Південної Осетії Ірина Гаглоєва.

За її словами, обстріл з боку Тамарашені вівся з 12:00 до 15:10 за київським часом з мінометів і стрілкової зброї. Внаслідок цього були поранені двоє жителів Цхинвалі. "Зараз поранені знаходяться в республіканській лікарні. Їх стан оцінюється як стан середньої важкості", - сказала вона. 

Блокпост
Ромійський блокпост в зоні конфлікту. (Фото: civil.ge)

Як стверджує Гаглоєва, по місту також періодично стріляє снайпер. За версією осетинської сторони, від його пострілу напередодні загинув житель Цхінвалі.

На даний момент, як повідомила Гаглоєва, керівництво Південної Осетії звернулося до командування миротворчими силами з проханням обладнати миротворчий пост на півночі Цхинвалі, щоб провести похорон загиблого.

"В даний час розглядається можливість переселення жителів північної частини Цхінвалі в інші райони міста, менш небезпечні", - додала Гаглоєва. 

За її словами, всі сили МВС невизнаної республіки приведені до бойової готовності, проте осетинська сторона не відкривала вогню у відповідь.

Коментуючи повідомлення про поранення жителя села Тамарашені, який, за грузинською версією, був поранений в результаті обстрілу села з боку Цхінвалі, Гаглоєва сказала: "Осетинська сторона не має такої інформації". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: