"Конфлікт вичерпано": губернатор закликав змінити місце для скандального храму в Єкатеринбурзі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протести місцевих жителів призвели до результату – влада дослухалася.

У Росії громадськість і жителі Єкатеринбурга домоглися рекомендації губернатора Свердловської області щодо зміни місця під будівництво храму. Євген Куйвашев запропонував виключити сквер біля Театру драми зі списку можливих майданчиків для побудови церкви на честь святої Катерини, повідомляє Дождь.

При цьому посадовець послався на дані соціологів, котрі показали, що 74% мешканців Єкатеринбурга виступають проти зведення храму саме в цьому сквері. Куйвашев звернувся до мера міста з пропозицією підшукати іншу територію для церкви. "Ми пройшли цей конфлікт, він вичерпаний. Нам належить разом знайти нове місце для храму", - зауважив керівник області.

Як повідомлялося, від 13 травня у російському Єкатеринбурзі тривають стихійні мітинги проти будівництва храму у центрі міста. Його планують збудувати замість скверу, через що і протестують місцеві жителі.

ВідеоУ Єкатеринбурзі не вщухають протести проти будівництва храму на місці скверу

Містяни повстали, коли в понеділок зелену зону обгородили парканом. Відтоді мітинги не припиняються. Напередодні активісти зламали і втопили в річці кілька секцій огорожі, втім, охоронці об’єкта встановили нову. Містяни кажуть – не проти храму, а проти будівництва саме на цій ділянці, бо місту і без того бракує зелені.  

У Єкатеринбурзі не вщухають протести проти будівництва храму на місці скверу

Залиште свій коментар

Вибір редакції