Конфуз в Італії: міністр оборони забув, хто такий Лукашенко (відео)

Під час передачі на одному з центральних італійських телеканалів міністр повернувся до помічника та запитав хто такий "цей Лукашенко".

Міністр оборони Італії Іньяціо Ла Русса не зміг пригадати під час виступу по телебаченню про те, хто такий Олександр Лукашенко.

Курйоз стався під час передачі "Балларо" на одному з центральних італійських телеканалів.

Лідер опозиційної партії "Союз християнських демократів" П'єр Фердінандо Казіні запитав міністра, з якої причини прем'єр Італії Сильвіо Берлусконі підтримує стосунки "з людьми, з якими більше ніхто не зустрічається". У приклад він привів президента Білорусії Олександра Лукашенка.

Після цього у передачі наступила перерва. Трохи пізніше міністр, помилково вважаючи, що він не в ефірі, досить голосно запитав помічника, який перебував у глядацькому залі: "А хто такий цей Лукашенко?"

Ла Русса усвідомив, що зробив помилку, коли ведучий підійшов до нього і повідомив, що перерва давно закінчилася.

Сільвіо Берлусконі - один з небагатьох європейських політиків, які підтримують відносини з Олександром Лукашенком.

Сам Лукашенко нещодавно назвав голову Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу "козлом". На що в Єврокомісії відповіли, що не будуть реагувати на образи від "простого громадянина Білорусі Лукашенка", тому що не вважають його президентом.

Нагадаємо, Італія не визнала підсумків президентської кампанії 2010 року в Білорусії, як і країни Євросоюзу в цілому, і її стратегічний союзник США.

У квітні 2009 року Берлусконі удостоїв Лукашенка аудієнції в урядовому палаці в Римі. Європейські ЗМІ в зв'язку з цим заявили про те, що Берлусконі лобіює інтереси офіційного Мінська, що знаходиться в міжнародній ізоляції.

Читайте також:

Єврокомісія за "козла" назвала Лукашенка "звичайним громадянином"

Лукашенко звинуватив українську владу у "вошивості"

Черговий конфуз: Янукович не осилив назву космодрому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: