Конгрес США хоче співпрацювати з Україною у сфері боротьби з кіберзлочинністю

Дата публікації
Конгрес США хоче співпрацювати з Україною у сфері боротьби з кіберзлочинністю

Конгрес очікує від Барака Обами програми з розширення співпраці з Україною / olex-kurinniy.livejournal.com

Обама повинен "працювати над отриманням зобов'язання від України покінчити з кіберзлочинністю".

Конгрес США направив на підпис президентові США Бараку Обамі закон про права розвідки на 2015 фіскальний рік, в якому містяться положення про Україну, зокрема, про українсько-американську співпрацю у сфері кібербезпеки. Нагадаємо, що у посольствах США в РФ зроблять сховища секретної інформації

Розділ 312 закону H. R. 4681 присвячений співпраці з Україною. Текст закону представлений Бараку Обамі 12 грудня і опублікований на сайті Конгресу.

Як повідомляється в тексті закону, розділ 312 "висловлює думку Конгресу, що співпраця між розвідувальними та правоохоронними органами США та України має бути розширене для вдосконалення політики кібербезпеки".

Крім того, США "повинні удосконалити процедуру видачі між урядами Сполучених Штатів, України та інших країн, з яких зловмисники скоюють злочини проти громадян США та американських юридичних осіб". На думку Конгресу, президент США повинен "ініціювати американо-українські двосторонні переговори з загроз кібербезпеки і співробітництву у боротьбі з кіберзлочинністю, з додатковими багатосторонніми переговорами, що включають інших правоохоронних партнерів, таких як Європол і Інтерпол". Також він повинен "працювати над отриманням зобов'язання від України покінчити з кіберзлочинністю, спрямованої проти осіб за межами України, та працювати зі Сполученими Штатами та іншими членами стримування і засудження відомих кіберзлочинців".

Також Конгрес очікує від Барака Обами програми по розширенню співпраці з Україною, що включає в себе спільні розвідувальні заходи, направлення в Україну американських правоохоронців для допомоги у розслідуваннях, а також угоди про з'єднання американських і українських комунікаційних мереж і гарячих ліній. Крім того, в законопроекті міститься вимога ведення обліку відповідей України на запити американської сторони в інтересах розвідки та правоохоронних органів.

Нагадаємо, що експерти пояснили, що дасть українцям підписаний Обамою "Акт на підтримку свободи в Україні"

Наступна публікація