Конгрес США остаточно схвалив реформу охорони здоров'я

У сенаті законопроект з поправками було прийнято 56 голосами проти 43, палата представників підтримала його 220 голосами проти 207.

Конгрес США прийняв 25 березня поправки до закону про охорону здоров'я, завершивши так звану процедуру "примирення".

У сенаті законопроект з поправками було прийнято 56 голосами проти 43, палата представників підтримала його 220 голосами проти 207.

Поправки стосуються незначного збільшення пільг для пенсіонерів і незаможних родин.

Нинішнє голосування палати представників могло й не знадобитися - конгресмени схвалили поправки вже в неділю, проте сенатори-республіканці опротестували деякі деталі законопроекту, змусивши колег з палати представників голосувати вдруге.

Сам закон президент США Барак Обама затвердив 23 березня.

Після завершення процедури "примирення" Обама може констатувати, що виконав одну з головних своїх обіцянок. Деякі положення реформи охорони здоров'я вже набули чинності.

У четвер, 25 березня, Обама здійснював чергову поїздку країною з метою роз'яснення населенню суті реформи, вперше в історії наблизивши Америку до загального обов'язкового медичного страхування.

На загрози опозиції розгорнути боротьбу за законодавче скасування нововведень президент у своєму виступі в штаті Айова відповів: "Нехай спробують!"

Суть реформи полягає в тому, щоб забезпечити медичними страховками 31 млн незастрахованих американців. Для втілення програми в життя буде потрібно десять років і майже 1 трлн доларів.

До Обами спроби реформи охорони здоров'я робилися в США неодноразово, ще з часів президента Теодора Рузвельта (1901-1909 рр..). Проте всі вони були безуспішними.

Вважається, що США - єдина з індустріально розвинених держав світу, яка не запровадила у себе комплексну систему медичного забезпечення, що охоплює всіх громадян країни.

Обама підписав закон про медреформу відразу ж після схвалення його Палатою представників минулої неділі, оскільки для цього йому не було потрібно чекати результатів бюджетного обговорення в сенаті.

Реформа, яка стала пріоритетом внутрішньої політики адміністрації Обами, повинна з часом забезпечити медичним страхуванням 32 мільйонів американців, які досі не мають доступу до цієї послуги.

Читайте також:

Американці прихильно поставилися до реформи охорони здоров'я

Обама дав старт історичній реформі охорони здоров'я

Конгрес США схвалив нову реформу охорони здоров'я, запропоновану Обамою

 

ВідеоКонгрес США остаточно схвалив реформу охорони здоров'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: