Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конгрес США розгляне законопроект щодо співпраці з Україною у сфері кібербезпеки

Документ включено до порядку денного.

До порядку денного Конгресу внесли законопроект щодо зміцнення співпраці між Україною та США у сфері кібербезпеки.

Про це повідомляє Голос Америки.

Законопроект вніс республіканець Брендан Бойл ще минулого року, але лише зараз його було включено до порядку денного американського парламенту.

"Цей законопроект зміцнить співпрацю в кіберсфері з нашим близьким союзником Україною, яка була ціллю кібернападів Росії", - заявив Бойл.

Конгресмен висловив сподівання, що голосування у Палаті представників відбудеться вже сьогодні. Щоб законопроект набрав чинності, він має бути ухвалений Палатою представників, Сенатом та підписаний президентом США.

"Добре, що керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилось внести до порядку денного голосування з мого законопроекту, що має підтримку в обох партіях і допоможе Україні захистити свою кібербезпеку від російської агресії", - заявив конгресмен Брендан Бойл. 

Нагадаємо, законопроект передбачає "встановлення найбільш сучасних оновлень безпеки на комп'ютерах органів державної влади, в тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об'єктів критичної інфраструктури України; скорочення залежності України від російських технологій; сприяння розширенню участі України в програмах обміну інформацією, яка пов'язана з проблематикою кібербезпеки і міжнародним зусиллям з протидії кіберзагрозам, а також розвитку нашої країною власних можливостей у сфері кібербезпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції