Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конгресмени США зберуться, щоб уточнити законопроект з санкціями проти РФ

Зміни, які планується внести в документ, не вплинуть на його загальну спрямованість.

Представники демократів і республіканців в американському конгресі вже в п'ятницю можуть усунути процедурні протиріччя в законопроекті, який передбачає посилення санкцій проти Росії.

Про це заявив журналістам голова комітету у закордонних справах Сенату Боб Коркер, - пише Інтерфакс.

За його словами, зміни, які планується внести в документ, не вплинуть на його загальну спрямованість.

Як повідомлялося, представники демократичної меншості в палаті представників конгресу США висунули на розгляд новий варіант законопроекту, що включає з себе нові односторонні американські санкції проти Росії.

Новий документ, як наголошується в повідомленнях ЗМІ, нічим не відрізняється від раніше запропонованого сенатом, але не прийнятого до розгляду палатою представників у зв'язку з виниклими процедурними проблемами - спочатку він повинен був розглядатися палатою представників, а лише потім сенатом.

Ця процедура передбачена у тих випадках, коли вжиті заходи можуть відбитися на доходах американської економіки.

Нагадаємо, що демократи звинувачують республіканців в ухиленні від голосування за запропонований пакет санкцій в зв'язку з небажанням адміністрації Трампа прийняти пункт про те, що він зможе зменшити штрафні заходи щодо Росії лише за згоди Конгресу.

Сенат, за словами демократів, послабив цей пункт, однак новий законопроект, поданий ними 12 липня, усуне цю зміну.

Спікер Палати представників республіканець Пол Райан запевнив, що закон, що передбачає санкції щодо РФ, буде прийнятий якнайшвидше, однак законопроекту все ще необхідно подолати процедурні бар'єри.

Відео Подовжені санкції Євросоюзу проти Росії набули чинності

Великі представники енергетичної промисловості у США лобіювали проти законопроекту, тому ряд республіканців у Палаті представників нафтовидобувних штатів заявили, що хотіли б внести зміни в текст документа.

Раніше повідомлялося, що голова комітету у закордонних справах палати представників конгресу США Ед Ройс пропонує нові санкції відносно Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. На його думку, "це ще один приклад російської агресії, яка підриває світову стабільність".

Залиште свій коментар

Вибір редакції