Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Абрамович, Касперський та Пєсков. У США визначили коло наближених до Путіна

Абрамович, Касперський та Пєсков. У США визначили коло наближених до Путіна

До списку Мінфіну увійшли як чинні можновладці, так і керівники компаній та олігархи.

Міністерство фінансів США представило Конгресу "кремлівську доповідь", до документа внесено 210 імен: 114 великих чиновників РФ і керівників держкомпаній, а також 96 олігархів.

Про це повідомляє російське інформагентство ТАСС.

Зокрема, до списку потрапило керівництво адміністрації президента РФ, серед яких Антон Вайно, Олексій Громов, Дмитро Пєсков, Владислав Сурков. Також до переліку потрапили голова Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Валентина Матвієнко, глава Держдуми РФ В'ячеслав Володін, прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, глава "Роснефти" Ігор Сечин, глава "Газпрому" Олексій Міллер, глава Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін та директор ФСБ Олександр Бортніков.

Серед фігурантів "списку олігархів" - підприємці Алішер Усманов, Роман Абрамович, Сулейман Керімов, творець "Лабораторії Касперського" Євген Касперський, Петро Авен і Володимир Потанін. Туди також включені Аркадій і Борис Ротенберги, Геннадій Тимченко та Олег Тиньков.

Журналістка Крістіна Вілкі оприлюднила у Twitter повний список осіб.

У Мінфіні США уточнили, що список не є санкційним, жодні обмеження проти його фігурантів не вводяться, угоди з ними американцям нічим не загрожують, якщо тільки обмежувальні заходи не були запроваджені раніше.

Доповідь готували Мінфін, Держдепартамент та Управління директора Національної розвідки в рамках виконання закону "Про протидію противникам США за допомогою санкцій". Вона є списком високопоставлених чиновників та олігархів Росії з оцінкою їхньої близькості до режиму і особисто Володимира Путіна. Крім того закон наказував визначити будь-які ознаки корумпованості людей зі списку, встановити обсяг активів, інвестиції, бізнес-інтереси і частки в компаніях, а також джерело доходів самих людей і членів їхніх сімей.

Нагадаємо, раніше у Держдепі США заявили, що нові антиросійські санкції поки що не потрібні. За підрахунками американської влади, через попередні санкції Росія вже перестала отримувати значні доходи від торгівлі військовою технікою і не зможе використовувати їх для "продовження своєї міжнародної кампанії по шкідливого впливу і дестабілізації".

Залиште свій коментар

Вибір редакції