Конкуренти і новий кросовер: Tesla запускає виробництво авто в Китаї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Домовленість досягнута на тлі торговельної війні Китаю і США, які підвищують мита на імпорт.

Компанія Ілона Маска Tesla Inc. домовилася про запуск виробництва автомобілів в Шанхаї.

Про це пише Associated Press.

Tesla почне виробництво наприкінці року: почнуть з седана Model 3, потім кросовер, якому ще не присвоїли ім'я (його можуть назвати Y - ред).

Tesla оголосила про плани відкрити виробництво в Китаї влітку 2018 року. Завод отримає назву Gigafactory 3. Домовленість досягнута на тлі торговельній війні Китаю і США, які підвищують мита на імпорт.

У Шанхаї будуть виробляти електромобілі середньої цінової категорії. Преміумні моделі Tesla збираються робити в США і експортувати в Китай.

Китайська влада вже виділила під завод 84 гектари.

Але американський виробник зіткнеться з китайськими конкурентами BYD Auto і BAIC Group. Також General Motors, Volkswagen і Nissan вже інвестують у виробництво електромобілів на території Китаю.

ВідеоВ Україні з'являться фірмові зарядні станції для електромобілів Tesla

Засновник компанії "Тесла" Ілон Маск проанонсував появу фірмових зарядних станцій для своїх електромобілів в Україні. Маск заявив, мережа зарядок покриє всю Європу на 100% наступного року - від Ірландії до Києва, і від Норвегії до Туреччини. 

В Україні з'являться фірмові зарядні станції для електромобілів Tesla

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляв, що якщо Верховна Рада найближчим часом ухвалить 15-річну стратегію розвитку ринку електромобілів, це дозволить будівництво заводу Tesla в Україні. "Це наша мета, щоб одна з гігафабрик компаній Tesla була розміщена в Україні і виготовляла електроавтомобілі не тільки для українського, але і європейського ринку", - сказав чиновник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції