Конопляний рай: в яких країнах можна легально вживати марихуану. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жителям Таїланду зробили "новорічний подарунок" у вигляді легалізації канабісу.

25 грудня парламент Таїланду проголосував за легалізацію медичної марихуани. Таким чином, ця країна стала першою у Південно-східній частині Азії, де легалізували канабіс, пише BBC.

Загалом тут одні з найсуворіших законів щодо вживання і зберігання наркотиків. Своїм рішенням тайські депутати схвалили поправку до закону про наркотики, ухваленого ще у 1979 році. Нові правила почнуть діяти одразу після публікації тексту поправок в урядовій газеті.

"Це подарунок на Новий рік від Національної законодавчої асамблеї для уряду і народу Таїланду", - заявив голова одного з парламентських комітетів Сомчай Савангкарн.

Відтепер жителі країни матимуть змогу зберігати необхідну кількість медичної марихуани, якщо вони матимуть відповідний рецепт або інший документ, що дає їм таке право. Ліцензії на виробництво і продаж марихуани в Таїланді будуть суворо контролюватися.

У змінах до закону також зазначено, що нові правила розповсюджуються не лише на марихуану, а й на кратом - рослину, поширену у Південно-східній Азії, яку часто використовують як стимулятор.

Дослідники наголошують, що мають неспростовні або вагомі докази того, що марихуана допомагає як ліки проти хронічного болю у дорослих; засіб проти нудоти, що виникає після хіміотерапії; протидія спастичним симптомам, що проявляються у хворих на розсіяний склероз.

Тенденція "легалайзу" останніми місяцями поширюється у всьому світі: окрім Таїланду вживання маріхуани у медичних цілях дозволили у Новій Зеландії та в листопаді - у Канаді, а до цього - у Великій Британії. Крім того, в Грузії наприкінці липня Конституційний суд скасував покарання за вживання марихуани, назвавши це "правом на вільний розвиток особистості".

ТСН.ua підготував інфографіку, де у світі не арештовують за марихуану, де вона повністю легалізована, а де тільки з медичною метою, та у яких обсягах і в яких країнах можна зберігати наркотики.

Лигалайз, Інфографіка, грудень
ТСН.ua

ВідеоУ Канаді виробник марихуани відкликає з продажу партію наркотику через скарги покупців

Легалізоване в Канаді зілля продали з пліснявою, клієнти здійняли галас і виробнику довелося відкликати всю партію. Щонайменше 5 людей знайшли у придбаному канабісі сліди плісняви. Виробник змушений забрати товар і обіцяє перевірити нерозпродані залишки. 

У Канаді виробник марихуани відкликає з продажу партію наркотику через скарги покупців

Залиште свій коментар

Вибір редакції