Конопляний світ: у яких країнах найбільше полюбляють вживати марихуану. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нещодавно рекреаційну маріхуану легалізував найбільший штат США – Каліфорнія.

Легальний сектор рекреаційну марихуани матиме обсяг в 40 мільярдів доларів і створить понад 400 тисяч нових робочих місць в США до 2021 року.

Про це свідчать дослідження, опубліковані у США, передає Радіо Свобода.

Так, оцінки консультативної компанії Аrcview включають прямі купівлі марихуани на рівні понад 20 мільярдів доларів та непрямі прибутки для фермерів, які вирощуватимуть марихуану, а також для підрядників, так і для бізнесів, які напряму не пов’язані з цим сектором.

Нещодавно рекреаційну марихуану легалізував найбільший штат США – Каліфорнія. До слова, рекреаційним вжитком марихуани вважають вжиток її для задоволення, а не, скажімо, з медичною метою.

До 2021 року в Каліфорнії буде створено 100 тисяч нових робочих місць, пов’язаних з марихуаною, що становитиме третину від загальноамериканської кількості. Непряма кількість робочих місць в цьому секторі в Каліфорнії сягне 150 тисяч.

ВідеоКаліфорнія стала найбільшим американським штатом, де легалізували марихуану

Коноплі заради лікування там дозволили ще 20 років тому. А от тепер можна і з так званою рекреаційною метою. Придбати канабіс дозволено повнолітнім, після 21 року, зберігати можна до 28 грамів або ж вирощувати вдома до 6 рослин.

Каліфорнія стала найбільшим американським штатом, де легалізували марихуану

Каліфорнія, найбільший за чисельністю населення штат США, став найбільшим легальним ринком для марихуани у світі і наразі реакція громадськості на цей крок є позитивною.

Зауважимо, що за даними ООН, марихуану у світі вживають понад 180 мільйонів людей. Своєю чергою, відсоток населення, який вживає коноплі, найбільший в Ісландії – 18,3%. США, тим часом, обіймають другу сходинку із показником 16,2%. Більше про те, де і скільки вживають марихуану дивіться нижче в Інфографіці.

де найбільше вживають марихуану. інфографіка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції