Конституцію Чечні можуть змінити

Всенародний референдум із внесення змін до республіканської конституції пройде в Чечні 2 грудня.

Всенародний референдум із внесення змін до республіканської конституції пройде в Чечні 2 грудня, повідомляє агенція "РИА Новости" з посиланням на голову Республіканської виборчої комісії Ісмаїла Байханова.

"Верхня палата республіканського парламенту - Рада республіки в п'ятницю на спеціальному засіданні затвердила дату проведення голосування зі зміни окремої статі чеченської конституції. Воно пройде 2 грудня разом з виборами до Державної думи РФ", - сказав Байханов.

Він зауважив, що російське законодавство дозволяє об’єднати ці два заходи. Крім того, за словами Байханова, "це дозволить значно заощадити бюджетні кошти".

"Найближчим часом у пресі буде оприлюднено для обговорення широкої громадськості запропоновані зміни до конституції", - сказав голова виборчкому Чечні.

Рішення про проведення референдуму було ухвалено на конституційних зборах Чеченської Республіки. Таким чином, збори підтримали ініціативу президента Чечні, який запропонував внести поправки до основного закону. Вони стосуються зміни терміну повноважень президента і парламенту з чотирьох до п'яти років, створення однопалатного парламенту, а також приведення у відповідність з російським законом норми про наділення повноваженнями голови республіки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: