Конституцію Німеччини змінять під геїв

У конституцію Німеччини запропонували додати пункт, котрий закріплює права гомосексуалістів.

Представники трьох німецьких міст-земель Берліна, Бремена і Гамбургу внесли в бундесрат пропозиція закріпити в Основному законі ФРН права гомосексуалістів, щоб на конституційному рівні захистити їх від можливої дискримінації.

Автори ініціативи, серед яких мер Берліна соціал-демократ Клаус Воверайт, відомий своєю нетрадиційною орієнтацією, пропонують розширити статтю номер 3 Основного закону ФРН.

Згідно з цією статтею, ніхто не може бути обмежений або ж, навпаки, користуватися привілеями через своє походження, расу, мову, віру, релігійні чи політичні погляди. Пропонується додати, що ніхто не може бути обмежений через свою сексуальну орієнтацію.

Ініціатива представників Берліна, Бремена і Гамбурга буде обговорена на засіданні бундесрату (федеральне представництво земель). Щоб провести необхідні зміни до конституції, необхідно заручитися підтримкою двох третин бундесрату.

Мер Гамбурга Оле фон Бойст заявив, що, незважаючи на те, що німецьке суспільство, в цілому, зробило великий крок вперед, а "толерантність і повага до інших є само собою зрозумілим для розсудливих людей", в деяких шарах і професійних областях дискримінація є повсякденним явищем.

Як приклад соціальних спільнот, де геї та лесбіянки зазнають насмішок і глузувань, Оле фон Бойст назвав мусульманську молодь у великих містах. Він також звернув увагу, що гомосексуалісти продовжують зазнавати утиску в спорті, зокрема, у футболі. Зміни в Основному законі, визнав фон Бойст, не зможуть змінити реальний стан речей, однак дадуть суспільству чіткий сигнал і "ясну орієнтацію".

Читайте також:

Уганда запровадить смертну кару за гомосексуалізм

Літнє подружжя відправили у круїз з геями

Вашингтон окупували геї та лесбіянки

У США геїв та лесбіянок прирівняли до негрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: