Концентрація парникових газів в атмосфері досягла найвищого рівня

У період з 2000 по 2006 роки обсяг викидів у провідних індустріальних країнах зріс на 2,3%. Така тенденція вимагає термінових дій для зниження викидів в атмосферу Землі.

Всесвітня метеорологічна організація ООН заявила, що концентрація парникових газів в атмосфері досягла найвищої позначки за всю історію і продовжує зростати.

Генеральний секретар організації Мішель Жарро заявляє, що така тенденція вимагає термінових дій для зниження викидів в атмосферу Землі.

Нагадаємо, у період з 2000 по 2006 роки обсяг викидів у провідних індустріальних країнах зріс на 2,3%. Водночас, зростання уперше почало уповільнюватися, відзначають експерти Організації об'єднаних націй.

Таким чином залишається реальна можливість до 2012 року досягнути цілей, передбачених Кіотським протоколом.

Кіотський протокол - міжнародний документ, прийнятий в Кіото в грудні 1997 року на додаток до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (РКЗК). Кіотський протокол став першою глобальною угодою про охорону навколишнього середовища, заснованим на ринкових механізмах регулювання - механізмі міжнародної торгівлі квотами на викиди парникових газів.

Читайте також:

Викиди парникових газів продовжують зростати

В ЄС сперечаються щодо глобального потепління

Пост-кіотська угода з'явиться вже у 2009 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: