Корабель ЧФ РФ відбив атаку сомалійських піратів на російський танкер

Рятувальний буксир СБ-36, що входить до складу загону російських бойових кораблів у районі Африканського рогу, запобіг нападові двох піратських човнів на танкер.

Судно Чорноморського флоту РФ з групою антитерору на борту в понеділок, 2 серпня, запобігло нападові піратів на російський танкер, на борту якого перебувало 15 росіян.

Про це повідомив офіційний представник ВМФ РФ.

"Рятувальний буксир СБ-36, що входить до складу загону російських бойових кораблів у районі Африканського рогу, запобіг нападові двох піратських човнів на танкер "Дафна", який йшов у південній частині Червоного моря під прапором Російської Федерації", - заявив представника ВМФ.

За його словами, після попереджувального вогню зі стрілецької зброї з борту військового корабля човни з піратами застопорили хід, а потім пішли в бік островів.

На цей час загін бойових кораблів ВМФ Росії на чолі з великим протичовновим кораблем Адмірал Левченко Північного флоту продовжує виконувати завдання із надання безпеки судноплавству в районі Африканського рогу і Аденської затоки.

Нагадаємо, 6 травня російський військовий корабель Маршал Шапошников звільнив із піратського полону танкер Московський університет з вантажем сирої нафти в 86 тисяч тонн, який оцінювався в 52 млн доларів. При цьому російські моряки після звільнення судна роззброїли піратів, зняли засоби навігації, висадили їх за борт на надувний човен і "відправили у вільне плавання".

Читайте також:

Росія припинила участь в антитерористичній операції НАТО

Росія збільшить Чорноморський флот

Лужков знову закликав Росію не віддавати Крим і Севастополь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: