Кордон Південної Осетії та Грузії закрито

Напередодні річниці військового конфлікту на Закавказзі обстановка в регіоні напружується дедалі більше. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В ніч на середу, 5 серпня, Південна Осетія закрила державний кордон з Грузією. Згідно з відповідним наказом президента республіки Едуарда Кокойти, причиною для такого кроку стали провокації та ризик поширення свинячого грипу.

Кордон був закритий як для транспорту, так і для пішоходів. Зі свого боку, Росія посилила боєготовність своїх сил в Південній Осетії у зв'язку з повідомленнями про перестрілки на грузино-південноосетинському кордоні.

Напередодні річниці збройного конфлікту в Південній Осетії обстановка в регіоні стала напруженою: з'явилися повідомлення про мінометний обстріл території республіки з грузинської сторони. Міноборони Росії висловило заявило, що "залишає за собою право на застосування сили для захисту громадян Південної Осетії".

Тбілісі заперечує причетність до обстрілів, і у свою чергу, звинувачує Росію в перенесенні кордону, що охороняється російськими прикордонними, углиб території Грузії. Водночас президент Грузії Михайло Саакашвілі пообіцяв не розпочинати нову війну.

Читайте також:

Кокойти закрив кордон з Грузією через "свинячий" грип і провокації

Росія приготувалася до військових дій у Південній Осетії

Саакашвілі обіцяє не розпочинати нову війну

Росія готова застосувати силу проти Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: