Корейська газета вибачилася за карикатури про теракти

Газета The Korea Times прислухалась до думки південнокорейського уряду і 7 квітня помістила на офіційному сайті газети вибачення за ненавмисно заподіяну образу почуттів.

Газета The Korea Times принесла вибачення за публікацію карикатур з приводу терактів в московському метро.

"Посольство Республіки Корея в Москві у зв'язку з тим, що трапилося звернулося до уряду країни з проханням настійно рекомендувати керівництву The Korea Times принести вибачення російському народу. Посольство Республіки Корея повідомляє, що газета The Korea Times прислухалась до думки південнокорейського уряду і 7 квітня помістила на офіційному сайті газети вибачення за ненавмисно заподіяну образу почуттів", - говориться в прес-релізі посольства Південної Кореї в Москві.

Посольство "висловлює щирі співчуття з приводу того, що в той час як корейський народ разом з народом Росії в скорботі про загиблих під час терактів в московському метро, південнокорейська англомовна газета The Korea Times помістила карикатури, які грубо образили почуття росіян".

"Посольство Республіки Корея в Москві висловлює надію, що російські засоби масової інформації проявлять розуміння і співпрацю і будуть сприяти тому, щоб якомога швидше інцидент був вичерпаний і не позначився на дружніх відносинах між нашими країнами, які відзначають цього року 20-річчя встановлення дипломатичних відносин", - підкреслили в дипмісії.

Сама газета The Korea Times вказала, що опубліковані малюнки не відображають редакційну політику видання. "Газета висловлює жаль з приводу того, що публікація малюнків викликала негативні почуття у росіян і інших читачів. Ми хочемо ясно заявити, що розміщення малюнків на сторінках газети не мало на меті образити почуття або викликати обурення росіян", - йдеться в статті з вибаченнями.

Газета заявила, що її позиція полягає в тому, що "жодна форма тероризму не може бути виправдана ні за яких обставин". "Ми приносимо наші глибокі співчуття сім'ям, члени яких стали безневинними жертвами трагічних подій, і висловлюємо глибокі співчуття з приводу того, що публікація малюнків ненавмисно заподіяла біль і викликала неприємні почуття", - зазначає The Korea Times.

29 березня 2010 на двох станціях московського метро "Луб'янка" і "Парк культури" прогриміли вибухи. Теракти здійснили дві жінки-смертниці. Одна з терористок була вдовою дагестанського бойовика. Жертвами вибухів на двох станціях московського метро стали 40 осіб. Серед загиблих - двоє громадян Таджикистану, житель Севастополя, шість приїжджих з Калузької, Тамбовської, Бєлгородської областей, Якутії, Червонопрапорного та Курська.

Читайте також:

Теракти в Москві: хроніка, розслідування, версії

Корейська газета опублікувала цинічні карикатури на теракти в Москві

Кількість жертв терактів у московському метро збільшилася до 40 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: