Корейських заручників можуть убити

Афганські бойовики попереджають про можливу страту одного або кількох заручників з Південної Кореї, передає агентство Reuters.

Талібан страчує заручників
Архів
Таліби вже стратили двох південнокорейських заручників.
Афганські бойовики, які 19 липня захопили громадян Південної Кореї, попереджають про можливу страту одного або кількох заручників, передає агенція Reuters.

”Так, вони живі. Але небезпека (їх страти) залишається. Можливо, їх буде вбито", - заявив агенції телефоном представник талібів Карі Мухаммед Юсуф (Qari Mohammad Yousuf).

Термін ультиматуму добіг кінця в середу о 10.30 за київським часом, проте, як заявили після цього представники афганської влади, жодного з 21 заручника не було страчено. При цьому парламентарі від імені уряду Афганістану попросили продовжити термін ультиматуму ще на 48 годин. Бойовики на прохання афганської влади не відповіли.

Таліби вже стратили двох із 23 південнокорейських заручників після закінчення терміну ультиматуму і заявили, що вб'ють інших, якщо їхні вимоги про вивід з Афганістану південнокорейського військового контингенту і звільнення їхніх соратників не буде виконано.

Проте афганський уряд відмовляється виконати вимогу про звільнення ув’язнених бойовиків, вважаючи, що це лише спровокує викрадання людей.

Бойовики руху "Талібан" 19 липня зупинили в провінції Газні автобус, що виїздив із Кандагара до Кабула, й захопили в заручники 23 громадян Південної Кореї, що перебували в Афганістані з гуманітарною місією. 

У середу з гелікоптерів афганських ВВС на території провінції Газні, де, як уважають, таліби утримують заручників, було розкидано листівки з закликом до мешканців декількох районів покинути будинки у зв'язку з запланованою операцією. Проте, за інформацією міністерства оборони Афганістану, це попередження стосується операції, що почнеться протягом "найближчих тижнів" і не буде пов'язана зі звільненням заручників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: