Корейських заручників не звільнять

Останній раунд переговорів представників Південної Кореї з талібами про звільнення 19 заручників завершився безрезультатно.

Викрадені корейці
news.yahoo.com
Фото групи громадян Південної Кореї, викраденої в Афганістані
Останній раунд переговорів представників Південної Кореї з талібами про звільнення 19 південнокорейських заручників завершився безрезультатно, передають французькі ЗМІ.

„До нинішнього моменту наші вимоги не були прийняті, і жодних просувань у переговорах не відбулося," - повідомив французьким ЗМІ представник талібів Мохаммад Юсуф Ахмаді.

При цьому жодна зі сторін не повідомила про подальшу долю переговорного процесу.

Черговий раунд переговорів про звільнення заручників, що почалися минулої п'ятниці, пройшов у четвер в афганському офісі Червоного Хреста в провінції Газні, неподалік від того місця, де були викрадені південнокорейські громадяни. Підсумком попередніх етапів переговорів стало звільнення двох заручниць.

Родичі викрадених у Афганістані корейських громадян
Родичі викрадених у Афганістані корейських громадян
Нагадаємо, таліби 19 липня захопили автобус із 23 південнокорейськими місіонерами. В обмін на звільнення заручників бойовики зажадали виведення з Афганістану південнокорейського військового контингенту та звільнення з в'язниць їх соратників.

Таліби стратили два громадяни Південної Кореї і заявили, що вб'ють інших, якщо їх вимоги не будуть виконані. Проте в суботу бойовики заявили про готовність звільнити двох тяжко хворих заручниць і в понеділок виконали свою обіцянку.

Після звільнення двох заручниць у полоні у талібів залишаються 19 південнокорейських громадян, що прибули до Афганістану з гуманітарною місією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: