Корейці створили вакцину проти свинячого грипу

Поширення епідемії грипу А/H1N1 може бути зупинене завдяки винайденню вакцини. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Вакцина від свинячого грипу
AFP
Корейці створили вакцину проти свинячого грипу
Вченим з Південної Кореї вдалося за допомогою методів генної інженерії розробити вакцину проти вірусу А/H1N1.

Про це пише газета Чунан Ільбо.

Як повідомляє видання, група спеціалістів на чолі з професором Со Сан Хі на факультеті ветеринарії університету Чхуннам створила нову нешкідливу вакцину, яку з невеликими затратами можна запустити в масове виробництво.

Під час розробки вакцини корейські вчені застосували метод рекомбінації генів вірусів грипу, які вони 4 травня отримали з Центру по контролю та профілактики захворювань в США.

Це перше в світі подібне досягнення, на яке знадобилося 11 днів замість звичайних трьох місяців, зазначає газета. Тим не менше, крім південнокорейських вчених розробкою вакцини проти нового грипу наразі займаються спеціалісти в Австралії, Великобританії, Німеччині, США, Японії та Росії.

Крім того, видання нагадує, що раніше саме професор Со Сан Хі першим в світі зміг виявити інфікування людини вірусом пташиного грипу. Корейський дослідник відомий у світових наукових колах.

Однак вчений – єдиний в Південній Кореї спеціаліст, який отримав сертифікат від американського центру по контролю та попередженню захворювань. Тому йому вдалося отримати із США необхідні зразки вірусу свинячого грипу для проведення дослідів.

Як повідомлялося минулого тижня, експерти визнали, що можливість лабораторного дослідження походження вірусу свинячого грипу досить значна, однак довести це буде вкрай складно.

Читайте також:

Грип A/H1N1 з'явився у Греції. В США - понад 5 тисяч хворих

В США у кілька сотень школярів виявили симптоми свинячого грипу

Мутація вірусу нового грипу робить його небезпечнішим за СНІД

Свинячим грипом можуть заразитися до двох мільярдів людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: