Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кореєць закликав Сі Цзіньпіна не репатріювати його дружину та сина до КНДР: На батьківщині їх стратять

Своє відеозвернення він передав BBC.

Чоловік з Північної Кореї попросив китайського лідера Сі Цзіньпіна не репатріювати його дружину та сина, заявивши, що вони потраплять до в'язниці або будуть страчені на батьківщині. Жінка з чотирирічним хлопчиком входять до групи з 10 людей, затриманих в Китаї минулого тижня після таємного перетину кордону.

Чоловік, який попросив ідентифікувати його лише як Лі, втік до Південної Кореї 2015 року. Він записав своє прохання на відео, яке було передано BBC.

Чоловік наголосив, що його дружина та син будуть або страчені, або потраплять до політичної в'язниці.

"Я хочу, щоб лідер Китаю Сі Цзіньпін та президент США Дональд Трамп поставилися до цієї дитини, як до свого онука, і відправили сина до вільної країни, Південної Кореї. Будь ласка, допоможіть нам. Збережіть мою сім'ю від репатріації. Як батько, я прошу двох керівників допомогти моїй сім'ї, будь ласка, допоможіть нам", - сказав він.

Він сказав, що його переслідують картинки з його маленьким сином під час затримання: "Я майже чую, як моя дитина кличе мене. Я бачу свою дитину в цій холодній клітці, як вона плаче за своїм батьком, я просто не можу стояти осторонь і нічого не робити".

Раніше західні ЗМІ писали, що у таборах для в'язнів Північної Кореї ув'язнені позбавлені їжі, змушені їсти щурів і жаб, щоб вижити, та заражені вошами, а регулярні побиття і смертельні тортури є нормою. Крім того, ув'язнених змушують працювати протягом 12 годин на день.

Залиште свій коментар

Вибір редакції