Корейських школярів відтепер навчатимуть роботи

Роботи дистанційно управляються вчителями і оснащені мікрофонами, динаміками та екранами, що дозволяє вчителю та учнями чути і бачити одне одного.

Близько 30 роботів-вчителів приступили до постійної роботи в південнокорейських школах. Машини, які були випробувані раніше в ході експерименту, будуть навчати дітей англійської мови.

Роботи носять назву Engkey і за формою нагадують велике куряче яйце. Engkey розроблені в Корейському інституті науки і технології.

Роботи дистанційно управляються вчителями і оснащені мікрофонами, динаміками та екранами, що дозволяє вчителю та учнями чути і бачити одне одного.

Як заявили в Корейському інституті науки і технології, камери, якими оснащені роботи, можуть розпізнавати вираз обличчя вчителя і передавати його аватару на екрані для кращої взаємодії з учнями.

За допомогою роботів, до роботи з корейськими дітьми залучені кваліфіковані викладачі з Філіппін, чия робота обходиться дешевше. Окрім засобів комунікації, роботи оснащені різними навчальними програмами, які дозволяють машині самостійно співати пісні і танцювати або допомагати учням у вивченні алфавіту.

"Здається, дітям сподобалося, як виглядає робот. Він здається їм милим і цікавим. Крім того, деякі діти вважають, що спілкуватися з роботом простіше, ніж з живою людиною", - заявив Кім Мі-Ен з департаменту освіти Дегу.

Зазначимо, експеримент з використання роботів для навчання школярів у молодших класах успішно пройшов в Південній Кореї навесні цього року. До 2013 року Міністерство освіти Південної Кореї планує оснастити роботами кожну школу в країні.

Читайте також:

Відвідувачів китайського ресторану обслуговують роботи

Поранених вояків США з поля бою будуть виносити спеціальні роботи

Вчені винайшли препарат, який дозволяє довго не спати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: