На вершині телевежі в Єкатеринбурзі виявили велике непристойне слово (відео)

Користувачів популярної програми "Google Планета Земля" спантеличило відкриття: на вершині недобудованої телевежі в Єкатеринбурзі "красується" нецензурне слово.

Мешканці Єкатеринбурга, що користуються популярною програмою Google Планета Земля (Google Earth), вивчивши карту рідного міста, несподівано виявили на вершині недобудованої телевежі написане великими літерами нецензурне слово з трьох літер.

Деякі городяни запідозрили, що слово на 3D-модель нанесли комп'ютерні хулігани, а в реальності ніяких непристойних написів на вежі немає.

Повідомлення про виявлення нецензурного слова настільки схвилювало місцевих жителів, що на одному з міських форумів розгорнулася жарка дискусія на тему: "А чи був х .. й?". Як згадали жителі Єкатеринбурга, єдиний в історії міста напис на вежі великими літерами з допомогою балончика з фарбою зробив уже давно якийсь закоханий. "Киця" - було написано на вежі.

У результаті учасники форуму прийшли до висновку, що 3D-модель башти в програмі Google Планета Земля треба виправити, щоб не вводити в оману тих, хто хоче помилуватися панорамою їхнього рідного міста.

Відзначимо, що про непристойне зображення величезних розмірів, яке було видно з різних частин іншого міста - Санкт-Петебурга, ми писали в червні. В ніч на 14 червня (у день народження Че Гевари) на Літейному мосту активісти намалювали графіті у вигляді чоловічого статевого органу. Коли міст розвели, фалос завдовжки 65 і завширшки 27 метрів опинився просто навпроти Управління ФСБ Петербурга, яке розташоване на Літейному проспекті.

За хуліганську акцію відповів активіст групи - Леонід Ніколаєв на прізвисько Льоня Є**** ий. Він був засуджений судом до виплати штрафу.

Google Планета Земля (англ. Google Earth) є проектом компанії Google, у рамках якого в Інтернеті були розміщені супутникові фотографії всієї земної поверхні. Російська версія Google Earth часто називається Google Планета Земля.

 

Читайте також:

Навпроти будівлі ФСБ в Петербурзі "підняли" 65-метровий фалос

Затримано хакера, який влаштував "порносеанс" в центрі Москви

Жорстке порно на рекламному екрані паралізувало рух в центрі Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: